1. Hotově při převzetí / dobírka

Tuto formu úhrady si můžete zvolit pouze tehdy, pokud se dodací adresa nachází na území ČR.Za zboží zaplatíte teprve ve chvíli, kdy Vám bude zboží fyzicky doručeno . Cena za přepravu rozměrnějších zásilek je paušálně 650,- Kč, menší zásilky v hodnotě do 2 000,-Kč posíláme za cenu 290,- Kč. U objednávek v hodnotě nad 20 000,- Kč je přeprava zboží na místo určení bezplatná tedy ZDARMA (neplatí pro dodávku na Slovensko). Daňový doklad o přijetí platby zasíláme spolu se zbožím.

2. Bankovním převodem

Tato forma úhrady je zvýhodněna 2 procentní slevou na celkovou cenu zboží. Cenu za přepravu rozměrnějších zásilek je 650,- Kč, menší zásilky v hodnotě do 2 000,-Kč posíláme za cenu 290,- Kč. U objednávek v hodnotě nad 20 000,- Kč je přeprava ZDARMA (neplatí pro dodávku na Slovensko).
Výslednou částku poukážete na náš účet vedený u ČSOB Kroměříž, číslo účtu 109 204 437/0300.

V případě využití platby předem na náš účet je kupní cena splatná do 5 pracovních dní od objednání zboží kupujícím.

Nejprve ale, prosím, vyčkejte na písemné nebo telefonické potvrzení předběžného termínu dodání Vámi objednaného zboží.Variabilní symbol platby se generuje automaticky jako číslo vaší objednávky a naleznete ho v potvrzení Vaší objednávky nebo vám pošleme fakturu na objednané zboží a jako variabilní symbol použijte číslo faktury. Obojí vám bude po odeslání objednávky doručeno na Vámi udaný email. Zboží bude expedováno v termínu,který vám potvrdíme emailem. Daňový doklad o přijetí platby zasíláme spolu se zbožím.

3. Kombinovaná úhrada

Tento způsob platby se vztahuje na zboží, které pro Vás vyrábíme na zakázku. Na základě proforma faktury požadujeme úhradu zálohy ve výši 60% z dohodnuté ceny nábytku. Zálohu poukážete na náš účet vedený u ČSOB Kroměříž, 109 204 437/0300 .
Zbylých 40% včetně nákladů na přepravu pak zaplatíte hotově při převzetí.  Cenu za přepravu rozměrnějších zásilek je 650,- Kč, menší zásilky v hodnotě do 2 000,-Kč posíláme za cenu 290,- Kč. U objednávek v hodnotě nad 20 000,- Kč je přeprava ZDARMA (neplatí pro dodávku na Slovensko).

Daňový doklad o přijetí platby zasíláme spolu se zbožím.

 

EET OZNÁMENÍ

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.